Магазин насіння від виробника
0
Мій кошик
Про магазин

Ласкаво просимо в «РОСТОК» — зручний та надійний інтернет-магазин насіння! В нас широкий асортимент якісного насіння за найвигіднішими цінами.

Ми відбрали для Вас сорти та гібриди, які зарекомендували себе як найбільш невибагливі, адаптовані до наших кліматичних умов, урожайні та дуже смачні. У нашому електронному каталозі Ви знайдете вже знайомі культури та багато цікавих рослин, які з легкістю можна вирощувати на своїй присадибних ділянках. У нас є все, що потрібно для відмінного врожаю: добрива, стимулятори росту, засоби захисту рослин та інші корисні для городника товари. Ми поділимось секретами вирощування та догляду за рослинами.

 

Наші головні переваги

Широкий асортимент насіння від виробника

Більше 1500 сортів та гібридів овочевих, пряно-смакових, лікарських, квіткових культур, сидератів та газонних трав для любительского та професійного ринку.

 

Зробити замовлення — це легко

Зручний каталог та простота у оформленні заявки усього в кілька кліків. В особистому кабінеті Ви можете перевірити вміст замовлення.

 

Кращі ціни

Ми пропонуємо оптимальний рівень цін на усі товари. Кожен садівник-городник зможе зробити вибір на свій смак та бюджет.

 

Гарантія якості

Перш, ніж поступити у продаж, все насіння проходить перевірку у акредитованій насінневій лабораторії та Державній насінневій інспекції та відповідають ДСТУ.

 

  Підтримка та консультація

Ви можете ставити питання, давати поради та залишати свої відгуки. Ми працюємо для Вас!


Відкрийте для себе інтернет-магазин «Росток»

Ми — Ваш надійний постачальник врожаю!

Вгору