24 лютого магазин не працює в звязку з надзвичайним станом в м. Київ
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.-Сб.

9-00 до 18-00

0
Мій кошик
Про магазин

Вітаємо в офіційному інтернет-магазині насіння від виробника!

Інтернет-магазин Росток пропонує великий вибір товарів для квіткарів, садівників та городників. У нашому електронному каталозі Ви знайдете вже відомі культури та багато цікавих рослин, які легко вирощувати на своїх присадибних ділянках. У нас є все, що потрібно для відмінного врожаю: добрива, стимулятори росту, засоби захисту рослин та інші корисні для городника товари.

 

Український виробник

Насіння відомих виробників: ТМ Семена Украины, TM Golden Garden, ТМ Економікс. Усі їх сорти та гібриди адаптовані до нашого клімату, ґрунтів, урожайні та по-домашньому смачні.

 

Широкий асортимент 

Асортимент нашого каталогу нараховує біля 4000 найменувань насіння овочів, квітів, прянощів, лікарських рослин, сидератів та газонних трав. Нові покращені лінійки: Відбірне насіння, Нота смаку, Диво-город, нова колекція насіння квітів — все це Ви знайдете у нас, прямо зі складу виробника.

 

Зробити замовлення — дуже легко

Дуже зручний електронний каталог сайту та простота в оформленні замовлення усього в кілька кліків. В особистому кабінеті Ви завжди зможете перевірити вміст замовлення. Замовляйте насіння в задоволення 24/7!

 

Оптимальні ціни

Ми — офіційний інтернет-магазин від виробника з оптимальними цінами на всі товари. У нашому каталозі навіть найвибагливіший садівник-городник обере для себе кращий варіант, виходячи з уподобань та бюджету.

 

Гарантія якості

Перш, ніж поступити у продаж, усе насіння проходить перевірку у акредитованій насіннєвій лабораторії Гарденс м. Києва та повністю відповідає ДСТУ України. Якість продукції нашого насіння гідно оцінено не лише споживачами всієї України, а також у Республіці Молдова та Грузії.

Головним показником нашої роботи є сильні та дружні сходи,

щедрий врожай та задоволені городники!

 

 

Вгору