Як ми працюємо

  • Зверніть увагу! Сума мінімального замовлення у нашому магазині складає всього 100 грн;
  • Якщо сума замовлення вище 1000 грндоставка безкоштовна;
  • Функція "Післяплата (наложений платіж) доступний лише для доставки Нова пошта. Зверніть увагу, що ваше замовлення буде зберігатись на відділенні до 5 днів. 
  • Купити товари в нашому магазині можна щодня з 9-00 до 18-00 год. Для узгодження всіх деталей онлайн замовлення потрібно уточнювати у менеджера за тел. /097/816-48-18
  • Після того, як замовлення буде повністю укомплектоване, вам буде виставлено рахунок на вказаний e-mail чи зручний для вас месенджер з реквізитами та сумою до оплати. Вміст замовлення завжди можна побачити у особистому кабінеті на нашому сайті;

 

Оплата

Комісія, яку стягує банк, оплачується вами самостійно та не входить у вартість замовлення. Будь-ласка, заздалегідь поцікавтесь розміром комісії у Вашому банку.

 

  1. Оплата через систему інтернет-банкінгу

 

  • Он-лайн переказ через систему Приват 24;
  • Оплата через термінали самообслуговування Приват банку готівкою чи будь-якою платіжною картою;
  • Готівкове поповнення карти через касу.

 

2. Оплата після отримання товару Нова пошта

У разі замовлення службою доставки Нова пошта ви можете оплатити замовлення після отримання товару. Зверніть увагу, поштова служба додатково бере комісію за наложений платіж, який складає 20 грн + 2% від суми вашого замовлення.

 Спосіб доставки Укрпошта – лише 100% передплата за замовлення, наложеного платежу немає!

 

3. За рахунком-фактурою.

Може бути здійснена в будь-якому відділенні банку за вказаними менеджером реквізитами.

 

Шановні покупці! У зв’язку з високим споживацьким попитом рахунок на оплату дійсний протягом 3-х робочих днів. Впродовж цього періоду товар буде зарезервований. У випадку несплати - замовлення буде розформоване. Дякуємо за розуміння)

 

 

Варіанти доставки

Укрпошта. Вартість доставки становить від 30 грн та здійснюється за тарифами перевізника. Якщо сума замовлення перевищує 1000 грн - доставка безкоштовна. Замовлення поступає на поштове відділення, вказане клієнтом. Максимальні габарити посилки 50*50*40 см, вага до 10 кг. Строк доставки насіння поштою по Україні - до 6 днів. Тарифи та інші умови можна побачити тут.

 

Увага! У січні-березні у зв'язку з великою кількістю замовлень строк доставки може збільшитись на 1-3 дні. Будемо вдячні за розуміння.

 

Нова пошта. Вартість доставки становить від 70 грн та здійснюється за тарифами перевізника. Якщо сума замовлення складає 1000 грн та вища – ми відправимо товар за свій рахунок.