Деякі з садових квітів, наприклад пеларгонія, за своєю природою багаторічники, але в своєму саду ви можете вирощувати як однорічники. ТМ Семена Украины пропонує добірку невибагливих рослин для вирощування в вашому саду або на клумбі.

 

 

 

 

 

1. Бегонія

Одна з найбільш універсальних літніх декоративних рослин. Її полюбляють садівники за великі і яскраві квіти, їх відмінну здатність рости як на сонячних ділянках, так і у затінку. Begonia безперервно цвіте протягом усього літа аж до перших заморозків. Бульбові бегонії можна викопувати і зберігати взимку, і вони з кожним роком стають все більші і гарніші, в той же час ви можете вирощувати бегонії з насіння і культивувати у однорічній культурі.


 

2. Духмяний горошок

Духмяний горошок — відмінна окраса саду. Дозвольте йому видертися на тин, альтанку або шпалеру, де він досягне висоти 1,8-2,5м. А можете спробувати низькорослі сорти для клумби або бордюрів, висадивши їх на першій лінії. Володіючи чудовим ароматом і широким спектром кольорів, горошок забезпечить ваш квітник і будь-який зрізний букет солодким, ніжним ароматом.

 


 

3.Бальзамін

Бальзаміни — прекрасні жителі клумб, якщо ви вирішили створити яскраві плями: від ніжних білих до червоних, пурпурних і рожевих. Тривалий період цвітіння в поєднанні з густотою - відмінне рішення для рослинного покриву на грядці або бордюрі. Порадує свої цвітінням до настання холодів.

 


 

4. Пеларгонія

Ці міцні, люблячі сонце рослини — добре підходять для жарких, сухих умов і квітнуть все літо аж до перших заморозків. Пеларгонії, зазвичай відомі як герань, є універсальними квітами літа і включають в себе ампельні і вертикальні сорти, які ідеально підходять для клумб, бордюрів, контейнерів для патіо, підвісних кашпо і кімнатних вазонів.

 


 

5. Ротики

Улюбленці садівників, невибагливі, довго квітучі антирринуми (Ротики) — окраса клумби і букетів. Їх чарівні, схожі на рот квітки, які відкриваються при стискуванні, особливо улюблені дітьми. Велика кількість різновидів і яскравих забарвлень, антирринуми варіюються по висоті: від карликових (15-25см) до великих (80-100см). Якщо шукаєте квіти, які облюбують бджоли, то це ротики. Вони — відмінне джерело нектару і найбільш популярні серед джмелів.